ÚVOD

O SPOLEČNOSTI

REALIZACE PROMO AKCÍ

REALIZACE ZÁŽITKOVÝCH A RELAXAČNÍCH VÍKENDOVÝCH POBYTŮ

OSTATNÍ SLUŽBY

FOTOGALERIE

REFERENCE

KONTAKT

PŘIPRAVOVANÉ AKCE

ZUMBA SESSION VOL. 1
5.3.2012

Registrace prodloužená do pátku 9.3.2012!!!!
Platba předem, s potvrzením o platbě při předložení na místě = 350,- Kč na účet 353 492 290 297/0100 u Komerční banky.
Platba na místě bez registrace zůstává 450,- Kč.


O SPOLEČNOSTI

Společnost byla vytvořena lidmi z oboru public relation, reklamy a produkce, ve kterém pracují již řadu let a díky čemuž získali bohaté zkušenosti.

Eva Jelínková, pracuje v oboru public relations, reklamy a produkce od roku 1996. Podílela se na přípravě dlouhodobých vládních a ministerských projektů, osvětových kampaní, volebních kampaní, společenských a charitativních akcí.

Eva Talacková, pracuje v oboru reklamy, marketingu, inzerce a produkce od roku 1999. Podílela se na přípravě dlouhodobých reklamních a inzertních kampaních. V oblasti produkce se podílela na řadě společensky významných a charitativních akcí.

Našim klientům vytváříme na klíč kompletní produkční zpracování a realizace firemních, soukromých, společenských nebo sportovních akcí (event production).

Navrhneme vám vhodnou lokaci k uspořádání vaší akce, připravíme podrobný scénář, dramaturgii, doplňkové služby a celkový rozpočet.

Finanční podmínky řešíme individuálně, dohodou v závislosti na požadovaném rozsahu produkce. Veškeré přípravy respektují ekonomické možnosti klienta tak, aby výsledná produkce neztrácela na kvalitě.

Nabízíme zkušenost, invenci a kreativní přístup k řešení jednotlivých zakázek.

Máte možnost využít naší tvořivost, duševní i pracovní potenciál.

Svým klientům jsme plně k dispozici ať už jako dodavatel kompletní akce "na klíč", nebo též jako subdodavatel či koordinátor části programu či služeb námi nabízených.

Přípravu i průběh akce tak můžete plně vložit do našich rukou, čímž se pro vás samotná realizace od začátku do konce stává pouze zábavou a příjemným zážitkem.


PROeveNTS s.r.o. promotion & production, Kalinová 169, Jesenice – Osnice 252 42, info@proevents.cz, www.proevents.cz